Cieszymy się, że możemy na Wasze ręce przekazać publikację, będącą zbiorem doświadczeń zdobytych wraz z młodzieżą oraz opiekunami i opiekunkami zespołów projektowych, w pierwszej edycji programu Oby Młodzież w roku szkolnym 2019/2020.

Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem "Młodzi w Akcji", który zawiera mnóstwo praktycznych wskazówek i ćwiczeń na zrealizowanie projektu społecznego zbudowanego wokół tematu Kronika sportowa, czyli jak przywrócić do życia dawne gry i zabawy? 

Zapraszamy do pobrania przewodnika po ścieżce "Klimat to temat", w tym przewodniku znajdziecie praktyczne wskazówki jak realizować projekty młodzieżowe w temacie zmiany klimatu, scenariusze lekcji, pomysły na kampanie oraz garść wiedzy dotyczących konsekwencji zmian klimatu. 

Zapraszamy do pobrania przewodnika po ścieżce "Sztuka Zaangażowania",  znajdziecie przykłady działań i praktyczne informacje, które umożliwią wam prowadzenie projektów szkolnych z wykorzystaniem narzędzi artystycznych, poruszających lokalną, aktualną tematykę. 

Zapraszamy do pobrania przewodnika po ścieżce "Młodzi Przedsiębiorczy". Znajdziecie w nim wskazówki jak zrealizować z uczniami i uczennicami przedsięwzięcie  ekonomiczne w szkole. Jak wykorzystywać zagadnienia z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości w praktycznych działaniach.

Strony