Dzięki tym projektom ożyły dawne gry i zabawy! Przedstawiamy dokonania: Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Białej, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii „SOS” nr 1 w Łodzi, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Lidzbarku Warmińskim, Pienińskiej Szkoły Branżowej I stopnia w Szczawnicy, Branżowej Szkoły I Stopnia „ START ” we Włocławku.

W tej odsłonie prezentujemy projekty, które za pomocą wyrazu artystycznego zwracają uwagę na ważne problemy i potrzeby społeczności lub dotyczą szerszego kontekstu. Tego wyzwania podjęły się zespoły z: Ośrodka Socjoterapii z Różanegostoku, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Złotoryi i Zespołu Szkół nr 3 w Wieluniu.

Sprawdźcie pomysły na firmy i  nieszablonowe przedsiębiorcze działania młodzieży z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu, Zespółu Szkół Technicznych nr 2 w  Chorzowie i Zespołu Szkół nr 7 w Katowicach.

Przedstawiamy dokonania zespołów projektowych w ścieżce „Klimat to temat” w roku szkolnym 2019/2020. Sprawdźcie pomysły na kampanie, akcje, działania, dotyczące konsekwencji zmiany klimatu. Temat podjęła młodzież z Zespołu Szkół nr 2 w Kołobrzegu, Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Legionowie, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 6 w Warszawie i Zespołu Szkół Zawodowych „Sztygarka’’ w Dąbrowie Górniczej.

Inspiracje i pomysły na mini projekty w ramach programu Oby Młodzież